AUTORIZOVANÉ ZASTOUPENÍ , MONTÁŽE, MĚŘENÍ, ODBORNÝ SERVIS
V Zákoutí 4, 170 00 Praha 7, tel/fax: +420 284 681 062, costrad@volny.cz

Costrad, s.r.o. | English: About Us | Kontaktní údaje | 30 let RVG | Sterilizační technika Tuttnauer
Intraorální kamery Intraorální RTG Digitalizace obrazu - RVG Nepřímá digitalizace OPG a 3D CAD/CAMCS 3000 CAM frézka

Korunka během jedné návštěvy.

Dříve nemyslitelné se stává realitou s frézkou CS 3000. Pacient odchází s novou korunkou z první a jediné návštěvy. CS 3000 je ideálním nástrojem pro zhotovení jednotlivých korunek a slouží k řadě dalších aplikací. Vysoká rychlost a přesnost (+- 25µm) jsou základem zhotovení krásných korunek s hladkým povrchem.

 • čtyřosý bezuhlíkový motor podporuje zhotovení anatomicky přesných, vysoce kvalitních korunek
 • vysokorychlostní, bezvibrační frézování docílí hladkých povrchů keramických, smíšených a pryskyřičných korunek
 • odolná a spolehlivá technologie - dlouhodobě udržitelná přesnost zhotovených korunek
 • frézka je vhodná pro rozmanité indikace, včetně celých korunek, inlayů a onlayů
 • pracuje se standardními bloky dostupnými na současném trhu
 • kompaktní konstrukce obsahuje všechny obslužné funkce; není nutné připojení odpadu, přívodu vody nebo stlačeného vzduchu
 • jednoduchá instalace, obsluha i údržba


 • Digitální účinnost.

  Jako součást portfolia CAD/CAM systému CS Solutions, umožňuje frézka CS 3000 přímočaře cílený plně digitální pracovní postup. Odpadá potřeba dočasných korunek, opakovaných návštěv, korunku lze zhotovit během jediného sezení, za optimálních podmínek do jedné hodiny, přičemž samotné frézování korunky zabere přibližně 15 minut.

  Přesné frézování krok za krokem.

  CS 3000 je ideálním nástrojem pro denní rutinní provoz. Čtyřosý bezuhlíkový motor podporuje přesné vyfrézování požadované morfologie, vysokorychlostní a bezvibrační frézka vytváří přesné linie okrajů a hladký povrch výsledných korunek. Robustní a odolná konstrukce frézky zaručuje torzní odolnost a tím dlouhodobě udržuje vynikající přesnost frézování.

  Uživatelsky vstřícné ovládání.

  CS 3000 je řízena počítačem a nabízí uživatelsky vstřícné intuitivní ovládání celého procesu. Uživatelské rozhraní na monitoru počítače zobrazuje sekvenci pokynů, stav frézování a chybová hlášení. Umožňuje zařadit řadu různých případů do fronty, což je výhodné zejména pro ordinace s intenzívním provozem. Není třeba čekat na dokončení frézování, nýbrž lze začít okamžitě s pořízením následujícího digitálního otisku, pracovat na digitální úpravě korunky nebo přidávat další případy do fronty na frézování.

  Vhodná do všech typů ordinací.

  CS 3000 je velmi kompaktní frézka s tichým provozem, může tudíž být umístěna kdekoliv v ordinaci. Připojuje se jednoduše k počítačové síti Ethernetovým kabelem. Nastavení je jednoduché a lze je provádět z počítače. Jelikož CS 3000 vyžaduje minimum zásahů obsluhy do procesu frézování, může se naučit obsluhovat frézování kterýkoli pracovník ordinace.

  Snadná údržba.

  CS 3000 vyžaduje pouze minimální rutinní údržbu. Jednou za týden vyčistit filtr a vyměnit vodu. Řídící SW upozorňuje obsluhu na potřebu vyměnit vodu, filtr nebo frézu

  Žádám o zaslání bližších informací o systému CS 3000


  © Costrad, s.r.o. 2015.  Technické údaje

  Frézka: 4 osy
  Rotační rychlost: až 60 000 rpm
  Technologie motoru: bezuhlíkový
  Maximální jmenovitý příkon: 230 VA
  Přesnost frézování: +- 25µm

  Rozměry: 590 x 645 x 465 mm
  Váha: 72,5 kg