AUTORIZOVANÉ ZASTOUPENÍ , MONTÁŽE, MĚŘENÍ, ODBORNÝ SERVIS
V Zákoutí 4, 170 00 Praha 7, tel/fax: +420 284 681 062, costrad@volny.cz

Costrad, s.r.o. | English: About Us | Kontaktní údaje | 30 let RVG | Sterilizační technika Tuttnauer
Intraorální kamery Intraorální RTG Digitalizace obrazu - RVG Nepřímá digitalizace OPG a 3D CAD/CAM

CS 7200 - Digitální systém pro denní rutinu, jednoduchý jako filmKonstruován pro Vaše pracoviště
Vyvinut pro Váš rozpočet

Konstrukce systému CS 7200 je zaměřena na provoz u stomatologického křesla, výkonnost, nízké provozní náklady a spolehlivost. Jako digitální systém, nevyžaduje CS 7200 žádné následné manuální zpracování, odpadají náklady na filmy a chemikálie. Fólie jsou určeny k opakovanému použití (ve stovkách snímků) a náklady na výměnu fólie jsou cenově přijatelné.

Na kvalitě snímku jsme nešetřili

CS 7200 se dodává s fóliemi třech velikostí (0, 1, 2), které spolu s reálným rozlišením 17 lp/mm zaručují pokrytí všech běžných intraorálních vyšetření. Snímky díky novému způsobu zpracování latentního obrazu a širokému expozičnímu rozsahu jsou ostré, s vyváženým kontrastem a nízkým šumem. Můžete si vybrat ze tří skenovacích režimů, podle toho, zda upřednostňujete rychlost nebo rozlišení. K dispozici jsou naprogramované filtry pro jednotlivé anatomické oblasti, které optimalizují zobrazení dané oblasti jediným kliknutím. .

Jednoduchý pracovní postup - žádné klikání myší

CS 7200 má intuitivní ovládání s minimálním rizikem chyb při provozu. Uživatel se věnuje především pacientovi, technologie slouží k určení přesné diagnózy. Pružné fólie nemají žádné kabely, opatřeny ochrannými hygienickými návleky minimalizují riziko přenosu infekce. Jednoduše stisknete tlačítko rentgenu, vložíte fólii do skeneru a systém udělá zbytek. Snímek se zobrazí na monitoru vašeho počítače, zatímco záznam na fólii je automaticky smazán a fólie je připravena pro následující vyšetření.

Na první pohled vynikající vlastnosti

Kompaktní jednoduchá konstrukce, dokonale se hodící k rutinním intraorálním vyšetřením ve stomatologické ordinaci. CS 7200 je systém nepřímé digitalizace, která kombinuje výhody klasického filmu s přednostmi digitálního zobrazování. Pracovní postup zůstává stejný jako při použití filmu, ale snímek je okamžitě k dispozici, ve vysoké kvalitě a se všemi přednostmi digitální technologie


Fólie se dodávají ve velikostech, na které jste zvyklí z filmů.

Spolehlivé služby zákazníkům

Naši odborníci poskytují všem uživatelům odbornou pomoc při integraci zařízení do systému jejich ordinace a jsou kdykoliv k dispozici i k následným konzultacím.

Žádám o zaslání bližších informací o systému CS 7200
Technické údaje

Technologie: Nepřímá digitalizace, záznam a sken snímku prostřednictvím záznamové folie
Velikosti folií: #0 – 21 mm x 31 mm
#1 – 24 mm x 40 mm
#2 – 31 mm x 41 mm
Mazání záznamu na folii: Automaticky
Teoretické rozlišení: až 25 LP/mm
Skutečné rozlišení: až 17 LP/mm
Skenovací čas: Od 8 vteřin na jeden snímek
Připojení: USB
Vnější rozměry: 270 mm (výška), 130 mm (šířka), 300 mm (hloubka)
Váha přibližně 3,5 kg