AUTORIZOVANÉ ZASTOUPENÍ , MONTÁŽE, MĚŘENÍ, ODBORNÝ SERVIS
V Zákoutí 4, 170 00 Praha 7, tel/fax: +420 284 681 062, costrad@volny.cz

Costrad, s.r.o. | English: About Us | Kontaktní údaje | 30 let RVG | Sterilizační technika Tuttnauer
Intraorální kamery Intraorální RTG Digitalizace obrazu - RVG Nepřímá digitalizace OPG a 3D CAD/CAMCS 9300

Prohlédněte si video přibližující funkce systému CS 9300Nově definovaná univerzálnost použití

Představujeme systém CS 9300, který je řešením „vše v jednom“

pro všechny stomatologické odbornosti. Svojí nastavitelnou velikostí zobrazovacího pole odpovídá všem potřebám trojrozměrného zobrazení a nabízí dosud nedosaženou šíři diagnostických možností, pokrývajících celou škálu klinických aplikací. Jednoduše vycloníte požadované obrazové pole, nastavíte rozlišení a umístíte objem do diagnostikované oblasti. Všechny zobrazovací moduly systému, tj. Pano, 3D a Ceph, poskytují snímky nejvyšší dosažitelné kvality při minimalizované dávce ozáření; ve srovnání s konvenčními CT o 75 až 90% nižší.
 • Kombinuje jeden z nejlepších panoramatických přístrojů na trhu s výkonným systémem trojrozměrného zobrazení 3D
 • Systém, který lze přizpůsobit všem diagnostickým potřebám
 • Kompaktní konstrukce vycházející z potřeb uživatele je snadno umístitelná do libovolného typu stomatologického pracoviště
 • Plná slučitelnost s formátem DICOM; systém je tudíž slučitelný se softwarem jiných dodavatelů, jako například NobelGuide, Simplant, SureSmile, apod.
 • Systém lze rozšířit o cephalometrický modul

  Neomezené možnosti jediným stiskem tlačítka

  Od endodoncie až po orální chirurgii je systém CS 9300 ideálním řešením pro libovolnou diagnostickou aplikaci. V režimu zaměřeného obrazového pole (5 x 5 cm) poskytuje dokonalé vykreslení detailů (90µm) při minimalizované dávce — vynikající pro použití v endodoncii, při umísťování jednotlivých implantátů a diagnostice stlačení. Režim jedné čelisti (10 x 5 cm) a režimy dvou čelistí (8 x 8 cm, 10 x 10 cm), jsou vynikajícím nástrojem v případech zasahujících jeden nebo oba dentální oblouky a dále pro plánování mnohočetných implantátů a výrobu chirurgických šablon. V režimech TMJ a sinus můžete spojit diagnostiku TMJ a maxilárního sinu do jednoho objemu. V maxilofaciálním režimu (17 x 13.5 cm) pak provedete vyšetření pro komplexní orthodoncii, orthognatickou chirurgii a faciální rekonstrukce. Systém CS 9300 se tak plně přizpůsobí všem vašim klinickým požadavkům.


  Programy a automatizované prvky obsluhy

  Přes svoji univerzálnost a široký rozsah použití je CS 9300 neobyčejně jednoduchý z hlediska obsluhy. Nastavené programy minimalizují čas na přípravu expozice, přehledné uživatelské rozhraní usnadňuje a zrychluje průběh vyšetření. Po volbě programu přístroj automaticky přejde do požadované polohy, provede sken požadované oblasti s minimalizovaným ozářením pacienta. K dispozici je zobrazovací software 3D, který urychleně zpřístupní naskenovaný objem k prohlížení jednotlivých řezů i k rekonstrukci živých 3D objemů. SW je slučitelný s komerčními SW produkty jako jsou například SimPlant®, NobelGuide™, and SureSmile.

  Nejvyšší kvalita panoramatických snímků

  CS 9300 přináší nejvyšší kvalitu panoramatických snímků, věrné 3D náhledy a na přání také cephalometrii. Nabízí tak všechny nástroje potřebné pro spolehlivé stanovení diagnózy a účinné léčby. Množství kombinací diagnostických nástrojů je skutečně neomezené.


  Prohlédněte si video přibližující funkce systému CS 9300


  Žádám o zaslání bližších informací o systému CS 9300

  Technické údaje CBCT

  Technické údaje ostatní

  Typ senzoru: plochý panel Expoziční časy: pano: 4 až 16 vteřin , ceph: 0.1 až 3.2 vteřin
  Velikost ohniskového bodu: 0.7mm Napětí na rentgence: 60-90kV
  Skenovací režim: kontinuální a pulzní Proud na rentgence: 2-15mA
  Skenovací čas: 12-20 vteřin., 28 vteřin v pulzním režimu Vstupní napětí(AC): 230/240 V, 50/60 Hz
  Velikost voxelu(µm): 90 až 500 Váha 160 kg, včetně ceph modulu: 199 kg
  Velikost obrazového pole 5 x 5 cm, 10 x 5 cm, 8 x 8 cm,
  10 x 10 cm, 17 x 6 cm, 17 x 11 cm
  a 17 x 13.5 cm
  Půdorys: 120 x 160 cm, včetně ceph modulu: 215 x 160cm