AUTORIZOVANÉ ZASTOUPENÍ , MONTÁŽE, MĚŘENÍ, ODBORNÝ SERVIS
V Zákoutí 4, 170 00 Praha 7, tel/fax: +420 284 681 062, costrad@volny.cz

Costrad, s.r.o. | English: About Us | Kontaktní údaje | 30 let RVG | Sterilizační technika Tuttnauer
Intraorální kamery Intraorální RTG Digitalizace obrazu - RVG Nepřímá digitalizace OPG a 3D CAD/CAMCS RESTORE

Přímočarý proces tvarování

Co bylo dříve pracné a časově náročné, je s použitím CS Restore přesné a dokonale padnoucí anatomii pacienta. CS Restore je softwarová aplikace, je součástí CAD/CAM portfolia CS Solutions. Dramaticky zrychluje proces tvarování výplně. Provází uživatele celým procesem tvarování krok za krokem, automatizuje mnoho kroků potřebných k docílení optimálního tvaru výplně, jako například vyznačení hranice dásně, tvar zubu a kontrola skusu.

 • Kompletní tvar výplně několika kliknutími
 • Intuitivní SW provází celým tvarovacím procesem
 • Používá se pro korunky, inlaye a onlaye
 • Automatické tvarování dokonale padnoucí pacientovi, vysoce funkční výsledek
 • Otevřený systém s pružnými možnostmi vytvoření digitálního otisku


 • Přesné, spolehlivé výplně s minimálním úsilím

  Jednoduché pochopení a používání

  CS Restore nabízí vše, co potřebujete k navržení tvaru výplní pro Vaše pacienty. Software používá jednoduché instrukce a intuitivní naváděcí ikony, které Vás provedou krátkými úseky přesně definovaných kroků vytváření tvaru výplně. Zároveň upozorňuje na možná rizika vzniku problémů. Po vytvoření výchozího tvaru se otvírá prostor pro rychlé doladění výsledného tvaru výplně s použitím jednoduchých, intuitivních tvarovacích nástrojů.

  Tvar výplně vytvořený několika kliknutími

  CS Restore je SW aplikace, jejímuž ovládání se naučíte rychle a snadno. Celý proces začíná snímáním dentálního oblouku a jeho antagonisty s využitím intraorálního scanneru CS 3500 v ústech pacienta nebo skenováním tradičního otisku a skusu s pomocí CBCT systému CS 9000 3D, CS 8100 3D, případně jiného 3D přístroje. Poté je určena automaticky hranice a následně je vygenerován výchozí tvar a skus. Po manuálním doladění tvaru je vybrán blok příhodné velikosti a celý tvar výplně je virtuálně uložen do 3D modelu bloku k vizuální kontrole.

  Přirozený vzhled výplní

  CS Restore je vybaven dokonalými algoritmy, které analyzují tvar sousedních zubů stejně jako antagonistů a celou morfologii zubního oblouku (je-li nasnímána). Tyto informace ovlivňují navržený výchozí tvar výplně. Výsledkem je dokonale padnoucí, funkční výplň mající vzhled a dávající pocit přirozeného zubu.

  Žádám o zaslání bližších informací o systému CS Restore


  © Costrad, s.r.o. 2015.