. extraoralni skiagrafie
AUTORIZOVANÉ ZASTOUPENÍ , MONTÁŽE, MĚŘENÍ, ODBORNÝ SERVIS
V Zákoutí 4, 170 00 Praha 7, tel/fax: +420 284 681 062, costrad@volny.cz

Costrad, s.r.o. | English: About Us | Kontaktní údaje | 30 let RVG | Sterilizační technika Tuttnauer
Intraorální kamery Intraorální RTG Digitalizace obrazu - RVG Nepřímá digitalizace OPG a 3D CAD/CAM


Kodak (CS) 8000 C

Panoramatický a cephalometrický systém CS 8000C

poskytuje diagnostické snímky vysoké kvality. Ve více než 15 000 ordinacích na celém světě oceňují jednoduchost ovládání, spolehlivost a zejména vynikající poměr ceny a kvality. Přístroj s technologií "one shot" - cephalometrického snímku jedinou expozicí a s polohováním tváří v tvář je ideálním řešením pro rutinní provoz ordinací

Výhody na první pohled

  • vysoce kvalitní digitální snímky za výhodnou cenu
  • spolehlivý přístroj pro denní rutinu
  • nízká dávka díky technologii "one shot" - cephalometrický snímek jedinou expozicí.
  • prověřený systém s více než 15 000 instalacemi v celém světě

Jednoduchý jako raz, dva, tři...

CS 8000 C zrychlí Váš pracovní postup, snímek pořídíte ve třech jednoduchých krocích. Zvolíte program a velikost pacienta, zafixujete polohu pacienta a spustíte expozici. Intuitivní počítačové rozhraní Vám umožní přípravu snímku přímo na monitoru PC. Všechna nastavení jsou v dosahu Vašich prstů, takže zaškolení do obsluhy přístroje nemůže být jednodušší.

Více o tomto modelu

CS 8100


Video

Vynikající diagnostický nástroj pro Vaši ordinaci

CS 8100 pokrývá veškeré diagnostické potřeby denní rutinní praxe – standardní panoramatický snímek, segmentovaný snímek, TMJ, maxilární sinus. Dále, díky technologii 2D+ dokáže vytvářet pseudo 3D zobrazení, které oceníte při vyšetření bukální a lingvální oblasti a nabízí mnohočetné tomografické řezy.

Technologie „Plug and Pan“

CS 8100 nabízí více než jen snímkovací kapacitu. Instalace a provoz systému jsou neuvěřitelně jednoduché. Jednostupňové připojení Ethernet přímo zapojí CS 8100 do sítě Vaší ordinace. Většinu servisních úkonů lze na přístroji provádět na dálku. Tím omezíte prostoje přístroje a snížíte náklady na údržbu.

Jednoduchý, výkonný a intuitivní,

takový je zobrazovací dentální software Kodak, který nabízí všechny nástroje, které potřebujete ke stanovení spolehlivé diagnózy. Všechny snímky pacienta zobrazíte jediným kliknutím myši, každý snímek lze rychle analyzovat s pomocí výkonných nástrojů pro podporu diagnostiky. Snímky můžete jednoduše odesílat jako přílohu elektronické pošty, tisknout a importovat či exportovat ve všech běžných obrazových formátech, případně je integrovat do vašeho softwaru řízení ordinace.

Více o tomto modelu>

CS 8100 3D

Video

Cenami odměněný panoramatický přístroj nyní rozšířen o 3D

Zvažujete-li rozšíření Vaší diagnostické kapacity o trojrozměrné zobrazení, máte nyní vynikající příležitost seznámit se s přístrojem oceněným prestižní cenou Red Dot Design Award za rok 2013, rozšířeným o modul trojrozměrného zobrazení. Navíc, režim CAD/CAM činí z tohoto systému bránu k nejúspornějšímu vstupu do zcela nové oblasti - přípravy digitálních otisků pro zpracování ve Vaší nebo externí laboratoři.

Nejvyšší kvalita snímku

Výběr ze 4 programů 3D od 4x4 po 8x9 cm Ultravysoké rozlišení, vynikající pro endodontická vyšetření (velikost voxelu 75µm). Multifunkční systém vhodný pro širokou škálu dentálních vyšetření. Lehká konstrukce, minimální půdorys, kompaktní přístroj vhodný i do nejmenších ordinací. Mimořádná výkonnost systému přináší rychlou návratnost investice. Jednoduchá a rychlá instalace, zaškolení i obsluha.

Více o tomto modelu>

CS 8100 CS

Video

Nejmodernější cephalometrická technologie v kompaktním přístroji

Nový CS 8100 CS na platformě přístroje, který získal ocenění Red Dot Award, rozšiřuje možnosti diagnostického zobrazování o cephalometrii. V jediném kompaktním přístroji nabízí vysoce kvalitní panoramatický přístroj a cephalometrickou funkci

Vynikající i do nejmenších ordinací

Kompaktní, štíhlý přístroj, ideální do stísněných podmínek. Vybaven dvěma senzory za výhodnou cenu. Nabidka obrazových formátů (26 x 24 cm, 18 x 24 cm a 18 x 18 cm) vychází vstříc potřebě specialistů. Jedinečná funkce automatického vykreslování zrychluje diagnostiku. Jednoduchá a rychlá instalace i ovládání přístroje.

Více o tomto modelu>

Kodak (CS) 9000 OPG

Plně automatický a nastavitelný

Přístroj je plně vybaven servomotory a má nastavitelnou hloubku ostrosti - ohniskového žlabu. Vyrovnává se tak i s nejobtížnějšími morfologiemi čelisti a orientaci řezáků. Kodak 9000 je vybaven samozřejmě také všemi ostatními prvky potřebnými k dosažení nejvyšší kvality obrazu, vysokofrekvenčním generátorem, CCD senzorem a kompenzací stínu krční páteře.

Snadná obsluha

Díky řadě automatizovaných programů je minimalizována potřeba zásahů operátora do průběhu snímkování. Programy s předem zadanými parametry, pokrývajícími všechny diagnostické požadavky dvojrozměrného zobrazení, se vybírají v uživatelském rozhraní na obrazovce počítače.

Více o tomto modelu>

Kodak (CS) 9000 Ceph

Snímek jedinou expozicí

Díky technologii „one shot“ - jediné expozice - trvá cephalometrické vyšetření méně než jednu vteřinu. Snižuje se tak dávka ozáření pacienta i riziko opravného vyšetření v důsledku pohybu hlavy v průběhu expozice. Kvalita snímku je optimální, protože nedochází k distorzi obrazu typické pro skenovací cephalometrické technologie. Způsob práce je stejný jako u konvenčních cephalometrických přístrojů snímkujících na film, avšak se všemi výhodami digitalizovaného zpracování obrazu.

Široká škála obrazových formátů

Motorizovaná clona systému Kodak 9000C umožňuje nejširší nabídku cephalometrických obrazových formátů od celé lebky (30 x 30 cm) po standardní (18 x 24 cm) a malá pole při vyšetření o nízké dávce. Vaši expozici tak můžete přizpůsobit buďto potřebě nízkého ozáření pacienta nebo požadavkům diagnostického výstupu. Dále systém nabízí orientaci snímků laterální, čelní, submento-vertex, v kosém úhlu a snímek zápěstí se standardní opakovatelností.

Více o tomto modelu>

Kodak (CS) 9000 3D

Video

Výhoda lokalizované trojrozměrné rekonstrukce

Kodak 9000 3D nabízí zorné pole lokalizované přesně na oblast zájmu, vysoké rozlišení rekonstrukce díky minimalizované velikosti voxelu (prostorového obrazového prvku). Dokáže proto vykreslit i jemné detaily jednotlivých zubů, čímž se stává ideálním diagnostickým nástrojem většiny stomatologických oborů, zejména pak endodoncie a implantologie (pro jednotlivé implantáty).

Bezpečná diagnostika díky nízké dávce ozáření při trojrozměrném vyšetření

Přesně zaměřené ohnisko snímkování omezuje expozici RTG záření toliko na oblast zájmu, čímž respektuje základní radiologickou zásadu ALARA (As Low as Reasonably Achievable), tzn nejnižší možné ozáření nutné ke stanovení diagnózy. Průměrná dávka ozáření při jednom vyšetření 3D provedeném systémem Kodak 9000 odpovídá jednomu až třem dnům expozice přirozenému prostorovému ozáření, jinak řečeno je to ozáření desetkrát až třicetkrát nižší než u 3D systémů s velkým zobrazovaným objemem.

Kodak 9000 3D slouží celé škále aplikací

včetně endodoncie, implantologie, chirurgie, vyhodnocení fraktur a periapikálních lézí, vyšetření TMJ.

Více o tomto modelu>

Video

CS 9300

Video

Kombinuje jeden z nejlepších panoramatických přístrojů na trhu s výkonným systémem trojrozměrného zobrazení 3D

Systém CS 9300, který je řešením „vše v jednom“ pro všechny stomatologické odbornosti. Svojí nastavitelnou velikostí zobrazovacího pole odpovídá všem potřebám trojrozměrného zobrazení a nabízí dosud nedosaženou šíři diagnostických možností, pokrývajících celou škálu klinických aplikací. Jednoduše vycloníte požadované obrazové pole, nastavíte rozlišení a umístíte objem do diagnostikované oblasti. Všechny zobrazovací moduly systému, tj. Pano, 3D a Ceph, poskytují snímky nejvyšší dosažitelné kvality

Od endodoncie až po orální chirurgii

Systém CS 9300je ideálním řešením pro libovolnou diagnostickou aplikaci. V režimu zaměřeného obrazového pole (5 x 5 cm) poskytuje dokonalé vykreslení detailů (90µm) při minimalizované dávce — vynikající pro použití v endodoncii, při umísťování jednotlivých implantátů a diagnostice stlačení. Režim jedné čelisti (10 x 5 cm) a režimy dvou čelistí (8 x 8 cm, 10 x 10 cm), jsou vynikajícím nástrojem v případech zasahujících jeden nebo oba dentální oblouky a dále pro plánování mnohočetných implantátů a výrobu chirurgických šablon. V režimech TMJ a sinus můžete spojit diagnostiku TMJ a maxilárního sinu do jednoho objemu. V maxilofaciálním režimu (17 x 13.5 cm) pak provedete vyšetření pro komplexní orthodoncii, orthognatickou chirurgii a faciální rekonstrukce. Systém CS 9300 se tak plně přizpůsobí všem vašim klinickým požadavkům.

Více o tomto modelu>