. rvg
AUTORIZOVANÉ ZASTOUPENÍ , MONTÁŽE, MĚŘENÍ, ODBORNÝ SERVIS
V Zákoutí 4, 170 00 Praha 7, tel/fax: +420 284 681 062, costrad@volny.cz

Costrad, s.r.o. | English: About Us | Kontaktní údaje | 30 let RVG | Sterilizační technika Tuttnauer
Intraorální kamery Intraorální RTG Digitalizace obrazu - RVG Nepřímá digitalizace OPG a 3D CAD/CAM

RVG 5200

Digitální zobrazovací senzor

Zde je pozvánka k intraorální diagnostice, která je vyvinuta a konstruována pouze s ohledem na Vaše potřeby, nikoliv pro technologii samu. RVG 5200 je technicky dokonalý, přitom ale jednoduchý a cenově dostupný senzor, jehož obsluha reflektuje potřeby zubního lékaře, to jest rychlost a jednoduchost. CS 5200 lze snadno a rychle integrovat do většiny zobrazovacích a řídících SW prostředí používaných v dentální praxi.

Technologie, na kterou se můžete spolehnout

Senzor RVG 5200 má ve srovnání s předcházejícími modely o 50% snížený počet propojovacích bodů s kabelem. Je vyráběn vstřikováním do formy, kabel je pevnější a pružnější než dříve, obalen pletivem ze speciální slitiny a vrstvou teflonu omezující tření při ohybu. Senzor je bezpečně chráněn nárazuvzdorným a vodotěsným pláštěm, který je testován 24 hodinovým ponořením ve vodě. Aktivní část senzoru, prvek CMOS je tak dokonale chráněn jak při orálním použití, tak při dezinfekci.

Více o tomto modelu

RVG 6200

Technologie, která pracuje tak, jak potřebujete

Přesvědčte se, jak přizpůsobivý je inovovaný digitální intraorální senzor RVG 6200 od Carestream Dental. Zjednodušený pracovní postup vyvinutý ke splnění požadavků dentální praxe především urychluje instalaci a integraci do většiny SW řízení ordinace. S RVG 6200 můžete začít pracovat okamžitě, nemusíte měnit své pracovní návyky ani postup snímkování

Krása dokonalosti

Tahání kabelu, kousnutí do senzoru, pád na zem - naše testování odolnosti simuluje každodenní realitu stomatologické praxe. S RVG 6200 jste připraveni na všechny situace, které mohou ověřit limity odolnosti senzoru. Senzory RVG 6200 jsou testovány také na nepropustnost, takže je můžete bez obav ponořit do dezinfekčního roztoku, plášť senzoru odolává kousnutí i pádu, kabel vydrží 100 000 maximálních prohnutí, což odpovídá 10 letům intenzívního provozu a připojovací bod je zesílen tak, aby vydržel silný tah i kroucení.

Více o tomto modelu>

Kodak (CS) RVG 6500

Video

Nejlepší technologie RVG je nyní k dispozici i bezdrátově

Jako první nabízí bezdrátový senzor Kodak RVG 6500 slučitelnost se standardem Wi-Fi a poskytuje zcela shodnou kvalitu snímku jako modely připojené k počítači kabelem, tzn. nejvyšší reálné rozlišení dostupné na současném trhu (20 párů řádků/mm). Díky technologii filtrace svazku optickými vlákny dosahuje Kodak RVG 6500 až o 60% vyššího rozlišení než podobné produkty a zobrazuje i nejmenší anatomické detaily na snímcích o vynikající ostrosti a kontrastu.

Nová definice mobility

Senzor Kodak RVG 6500 spolupracuje nejen se standardním PC, ale je slučitelný rovněž s třídou produktů iPod touch a iPhone a dosahuje tak dříve nevídané úrovně přenositelnosti digitalizovaných snímků. Přístroje iPod touch nebo iPhone, které jsou k dostání v každé prodejně Apple’s App Store, se s mobilní aplikací RVG promění v plně funkční komunikační a prohlížecí nástroj. Snímky lze snadno pořídit, prohlížet a upravovat v přístrojích iPod touch nebor iPhone a poté je ukládat do počítače ke stanovení diagnózy a archivaci.*

Více o tomto modelu>