. intraoralnirentgeny
AUTORIZOVANÉ ZASTOUPENÍ , MONTÁŽE, MĚŘENÍ, ODBORNÝ SERVIS
V Zákoutí 4, 170 00 Praha 7, tel/fax: +420 284 681 062, costrad@volny.cz

Costrad, s.r.o. | English: About Us | Kontaktní údaje | 30 let RVG | Sterilizační technika Tuttnauer
Intraorální kamery Intraorální RTG Digitalizace obrazu - RVG Nepřímá digitalizace OPG a 3D CAD/CAM


Kodak 2100

Vysokofrekvenční intraorální RTG přístroj

Vysokofrekvenční generátor 60 kV je nejlepším kompromisem mezi úrovní kontrastu a rozlišením snímku. Spolu s ohniskovým bodem 0,7 mm poskytuje ostré a kontrastní snímky. Nová konstrukce tubusu zlepšuje směrování RTG paprsků a snižuje riziko zkreslení snímku.

Velmi jednoduché ovládání elektronického časovače

umožňuje snadno a rychle nastavit expoziční parametry. Expoziční čas je zobrazen na časovači. Systém je vybaven nastavením pro dentální film a nastavením pro systémy digitalizace obrazu Kodak tak, aby expozice byla optimální s ohledem na použitý detektor (film/senzor).

Více o tomto modelu

Kodak 2200

Vysokofrekvenční intraorální RTG přístroj

Systém Kodak 2200 je vybaven přepínáním napětí (60 nebo 70 kV), takže v závislosti na typu vyšetření lze akcentovat kontrast nebo škálu šedi. Tento rozšířený ovládací prvek umožňuje získat přesně takový snímek, jaký potřebujete pro aktuální diagnózu. Nová konstrukce tubusu zlepšuje směrování RTG paprsků a snižuje riziko zkreslení snímku.

Spolehlivá diagnostika

Vysokofrekvenční generátor Kodak s ohniskovým bodem 0,7 mm, vybavený elektronickým časovačem poskytuje přesné snímky nejvyšší kvality s vysokým kontrastem a širokou škálou šedi. Přitom zároveň snižuje dávku ozáření pacienta.

Více o tomto modelu>