AUTORIZOVANÉ ZASTOUPENÍ , MONTÁŽE, MĚŘENÍ, ODBORNÝ SERVIS
V Zákoutí 4, 170 00 Praha 7, tel/fax: +420 284 681 062, costrad@volny.cz

Costrad, s.r.o. | English: About Us | Kontaktní údaje | 30 let RVG | Sterilizační technika Tuttnauer
Intraorální kamery Intraorální RTG Digitalizace obrazu - RVG Nepřímá digitalizace OPG a 3D CAD/CAMBezkabelová intraorální dentální kamera Kodak (CS) 1500)

Dokonalý nástroj pro zahájení komunikace s pacientem

Bezkabelová intraorální kamera Kodak 1500 je ideálním prostředníkem komunikace s pacientem. Přesné a věrné snímky pořízené kamerou Kodak 1500 jednak napomáhají stanovení správné diagnózy, zároveň jsou také obrazovým důkazem při vysvětlování léčebného postupu pacientovi. Pacient, který rozumí problému se snadněji rozhoduje a lépe přijímá navrhovanou léčbu.


Nejvyšší rozlišení nepohyblivého obrazu a neomezený rozsah ohniska

Intraorální kamera Kodak 1500 s nejvyšším rozlišením „zmrazeného“ obrazu na trhu nabízí všechny funkce potřebné k snadnému a rychlému pořízení ostrých a jasných snímků ve věrných barvách. Ohniskový rozsah od 1 mm do nekonečna dovoluje zaměřit a přesně zobrazit i nejjemnější anatomické struktury.

Bezkabelové provedení – dokonale spolehlivé

Kamera Kodak 1500 v bezkabelovém provedení nabízí uživateli úplnou volnost pohybu. Prověřená technologie Wi-Fi zaručuje v porovnání s analogovými vysílači mnohem rychlejší, nerušený a stabilní přenos snímku.

Snímky snadno a rychle

Ovládání kamery jediným tlačítkem již nemůže být jednodušší. Bez jakéhokoliv zaškolování může každý pořídit zcela dokonalý snímek prostým stiskem tlačítka. Kamera zaostřuje obraz na stejném principu jako lidské oko v závislosti na vzdálenosti mezi kamerou a zabíraným objektem. Ve spojení s automatickým osvětlovacím systémem 8 LED zdrojů, který intuitivně reaguje na světelné poměry v místnosti, poskytuje kamera Kodak 1500 automaticky v detailech vynikající obraz v libovolném okamžiku.

Nejdůležitější parametry bezkabelové kamery Kodak 1500:

Víceúčelová konstrukce, univerzální použití

Kamera Kodak 1500 je univerzální víceúčelový nástroj pro všechny typy dentálních vyšetření. Jedinou kamerou lze pořizovat snímky, videozáznamy, intraorální i extraorální vyšetření a zobrazovat je na videomonitoru nebo na monitoru počítače.

Jednoduchá integrace

Zaznamenaný obraz lze upravovat, ukládat a používat jako zdroj pro jiné programy s použitím zobrazovacího softwaru KDIS (Kodak Dental Imaging Software) dodávaného spolu s kamerou. Po stisku tlačítka je obraz automaticky uložen do počítače nebo na SD kartu, poté jej lze vytisknout, přiřadit do složky pacienta, odeslat.

Spolehlivé služby zákazníkům

Naši odborníci poskytují všem uživatelům kamery Kodak 1500 odbornou pomoc při integraci kamery do systému jejich ordinace a jsou kdykoliv k dispozici i k následným konzultacím.


Žádám o zaslání bližších informací o systému CS 1500 WiFi
Technické údaje

Senzor: Micron 1/2.5’’ CMOS 2592 x 1944
Rozlišení videa: 640 x 480
Rozlišení snímku: 1024 x 768
Ohniskový rozsah: 1 mm – nekonečno
Úhel pohledu: 90°
Úhel zorného pole: 80°
Ohnisko: Autofokus
Světelný zdroj: Soustava 8 bílých LED
Video výstup : USB 2.0; TV-NTSC; TV-PAL; VGA; S-Video
Bezkabelová technologie: Wi-Fi, dosah přenosu 10 metrů
Připojení: USB 2.0 vysokorychlostní rozhraní
Pracovní skupiny: Až dvě pracovní skupiny po 10 dokovacích stanicích