AUTORIZOVANÉ ZASTOUPENÍ , MONTÁŽE, MĚŘENÍ, ODBORNÝ SERVIS
V Zákoutí 4, 170 00 Praha 7, tel/fax: +420 284 681 062, costrad@volny.cz

Costrad, s.r.o. | English: About Us | Kontaktní údaje | 30 let RVG | Sterilizační technika Tuttnauer
Intraorální kamery Intraorální RTG Digitalizace obrazu - RVG Nepřímá digitalizace OPG a 3D CAD/CAMIntraorální rentgenový systém KODAK 2100

Jednoduchý a dostupný vysokofrekvenční RTG

Kodak 2100 je konstruován tak, aby zcela vyhovoval požadavkům profesionálního provozu ordinace, to znamená nárokům na rychlou a jednoduchou obsluhu, důrazu na vysoce kvalitní snímky zakládající přesnou diagnózu.

Bezpečnost provozu

Přístroj Kodak 2100 je vybaven vysokofrekvenčním generátorem, který je základem kvalitního snímku při minimalizaci dávky ozáření pacienta.

Digitální i konvenční

Kodak 2100 lze použít jak pro digitální, tak pro konvenční skiagrafii, spolupracuje s novým systémem digitalizace obrazu Kodak CR 7400 a systémy Kodak RVG. Velmi jednoduché ovládání elektronického časovače umožňuje snadno a rychle nastavit expoziční parametry. Expoziční čas je zobrazen na časovači. Systém je vybaven nastavením pro dentální film a nastavením pro systémy digitalizace obrazu Kodak tak, aby expozice byla optimální s ohledem na použitý detektor (film/senzor).

Bezpečnost pacienta

Vysokofrekvenční technologie snižuje dávku ozáření pacienta až o 30% ve srovnání s konvenčními generátory. Systém maximalizuje účinné paprsky a potlačuje úroveň ozáření.

Dokonalé snímky snadno a rychle

Vysokofrekvenční generátor 60 kV je nejlepším kompromisem mezi úrovní kontrastu a rozlišením snímku. Spolu s ohniskovým bodem 0,7 mm poskytuje ostré a kontrastní snímky. Nová konstrukce tubusu zlepšuje směrování RTG paprsků a snižuje riziko zkreslení snímku.

Účelná konstrukce vyhovující všem podmínkám v ordinaci

Časovač lze umístit na vzdáleném místě nebo přímo na přístroji. Čtyři možnosti montáže a tři délky ramena zajišťují optimální umístění v každém pracovním prostoru. Přístroj lze doplnit o bohaté příslušenství tak, aby vyhovoval všem diagnostickým potřebám.

Dlouhodobá péče o zákazníka

Jelikož Kodak je jediným výrobcem dentální technologie, který vyvíjí a vyrábí všechny články zobrazovacího řetězce včetně RTG lampy, všechny dentální výrobky jsou součástí integrovaného systému s úplným továrním servisem. Také proto nabízíme celkem pětiletou záruku, první dva roky na všechny součásti Kodak 2100 a zbývající tři roky poměrně rozloženou záruku na RTG lampu.


Žádám o zaslání bližších informací o systému Kodak 2100


Technické údaje

RTG generátor: 300 kHz vysokofrekvenční
Ohniskový bod: 0.7 mm CEI
Napětí rentgenky: 60 kV
Možnosti instalace: Zeď (horizontálně vpravo a vlevo, vertikálně), strop, podlaha, mobilní
3 délky ramena: Krátké (170 cm), Standard (188 cm), Dlouhé (205 cm)
2 typy časovače: Duální: dálkový (blízko přístroje nebo mimo ordinaci) nebo integrovaný v přístroji
Nastavení času: manuální v režimu digitalizace nebo filmu
Na přání: Synchronizace se systémem RVG, Clony (velikosti A, B, C), dlouhý tubus (30 cm.)