AUTORIZOVANÉ ZASTOUPENÍ , MONTÁŽE, MĚŘENÍ, ODBORNÝ SERVIS
V Zákoutí 4, 170 00 Praha 7, tel/fax: +420 284 681 062, costrad@volny.cz

Costrad, s.r.o. | English: About Us | Kontaktní údaje | 30 let RVG | Sterilizační technika Tuttnauer
Intraorální kamery Intraorální RTG Digitalizace obrazu - RVG Nepřímá digitalizace OPG a 3D CAD/CAMIntraorální rentgenový systém KODAK 2200

Vysokofrekvenční, bezpečný a přesný

Nový Kodak 2200 je pokračovatelem předcházející generace výkonných intraorálních RTG přístrojů (dříve Trophy) a přináší další zlepšení kvality provozu a ovladatelnosti. Je konstruován tak, aby splnil všechny požadavky na komfort obsluhy, bezpečnost a výkonnost. Jeho vysokofrekvenční generátor zakládá nejlepší kvalitu snímků při zvýšení bezpečnosti pacienta i obsluhy.

Spolehlivá diagnostika

Vysokofrekvenční generátor Kodak s ohniskovým bodem 0,7 mm, vybavený elektronickým časovačem poskytuje přesné snímky nejvyšší kvality s vysokým kontrastem a širokou škálou šedi. Přitom zároveň snižuje dávku ozáření pacienta.

Ideální pro digitalizovanou skiagrafii

Systém je vhodný jak pro digitalizaci, tak pro práci s filmem a jeho velmi krátké expoziční časy jej předurčují k použití se všemi systémy digitalizace obrazu Kodak.

Maximální kvalita obrazu. Minimální expozice.

Expoziční parametry jsou nastavovány automaticky programem v závislosti na diagnostikované oblasti, váze pacienta a použitém detektoru (film/senzor). Snižuje se tím expozice pacienta i obsluhujícího personálu.

Dokonalé ovládání

Systém Kodak 2200 je vybaven přepínáním napětí (60 nebo 70 kV), takže v závislosti na typu vyšetření lze akcentovat kontrast nebo škálu šedi. Tento rozšířený ovládací prvek vám umožňuje získat přesně takový snímek, jaký potřebujete pro aktuální diagnózu. Nová konstrukce tubusu zlepšuje směrování RTG paprsků a snižuje riziko zkreslení snímku.

Účelná konstrukce vyhovující všem podmínkám v ordinaci.

Časovač lze umístit odděleně nebo použít přenosný. Čtyři možnosti montáže a tři délky ramena zajišťují optimální umístění v každém pracovním prostoru. Přístroj lze doplnit o bohaté příslušenství tak aby vyhovoval všem diagnostickým potřebám.

Dlouhodobá péče o zákazníka

Jelikož Kodak je jediným výrobcem dentální technologie, který vyvíjí a vyrábí všechny články zobrazovacího řetězce včetně RTG lampy, všechny dentální výrobky jsou součástí integrovaného systému s úplným továrním servisem. Také proto nabízíme celkem pětiletou záruku, první dva roky na všechny součásti Kodak 2200 a zbývající tři roky poměrně rozloženou záruku na RTG lampu.


Žádám o zaslání bližších informací o systému Kodak 2200


Technické údaje

RTG generátor: 300 kHz vysokofrekvenční
Ohniskový bod: 0.7 mm CEI
Napětí rentgenky: 60 kV, 70 kV
Možnosti instalace: Zeď (horizontálně vpravo a vlevo, vertikálně), strop, podlaha, mobilní
3 délky ramena: Krátké (170 cm), Standard (188 cm), Dlouhé (205 cm)
2 typy časovače: Oddělený nebo přenosný
Nastavení: kV, mA, dospělý/dítě, program pro horní a dolní čelist, skus, okluze, citlivost filmu.
Na přání: Synchronizace se systémem RVG, Clony (velikosti A, B, C), dlouhý tubus (30 cm.)