. neprimadigitalizace
AUTORIZOVANÉ ZASTOUPENÍ , MONTÁŽE, MĚŘENÍ, ODBORNÝ SERVIS
V Zákoutí 4, 170 00 Praha 7, tel/fax: +420 284 681 062, costrad@volny.cz

Costrad, s.r.o. | English: About Us | Kontaktní údaje | 30 let RVG | Sterilizační technika Tuttnauer
Intraorální kamery Intraorální RTG Digitalizace obrazu - RVG Nepřímá digitalizace OPG a 3D CAD/CAM


CS 7200

Digitální systém pro denní rutinu, jednoduchý stejně jako film

Kompaktní jednoduchá konstrukce, dokonale se hodící k rutinním intraorálním vyšetřením ve stomatologické ordinaci. CS 7200 je systém nepřímé digitalizace, která kombinuje výhody klasického filmu s přednostmi digitálního zobrazování. Pracovní postup zůstává stejný jako při použití filmu, ale snímek je okamžitě k dispozici, ve vysoké kvalitě a se všemi přednostmi digitální technologie.

Jednoduchý pracovní postup - žádné klikání myší

CS 7200 má intuitivní ovládání s minimálním rizikem chyb při provozu. Uživatel se věnuje především pacientovi, technologie slouží k určení přesné diagnózy. Pružné fólie nemají žádné kabely, opatřeny ochrannými hygienickými návleky minimalizují riziko přenosu infekce. Jednoduše stisknete tlačítko rentgenu, vložíte fólii do skeneru a systém udělá zbytek.

Více o tomto modelu>

video

CS 7600
video

Systém nepřímé digitalizace obrazu na záznamovou folii

CS 7600 nabízí vše, co očekáváte od vysoce výkonného intraorálního systému záznamu na folie, tedy rychlost, kompaktnost konstrukce, trvale vysokou kvalitu snímků a kromě toho ještě něco navíc. Naše jedinečná technologie „Exponuj a jdi“ (Scan and Go) automatizuje provoz systému, vylučuje chyby a šetří náklady.

Digitální technologie se stejným postupem práce jako při snímkování na film

Práce se záznamovými foliemi je stejně jednoduchá jako s filmem. CS 7600 tedy zachovává pracovní návyky, ale je rychlejší a výkonnější než tradiční snímkování na film. Rutinní vyšetření jsou automatizována, na zabudovaném monitoru lze ihned sledovat úspěšnost vyšetření bez nutnosti odbíhat k počítači.

Více o tomto modelu

CR 7400

Digitální rychlost, maxímální rozlišení

Systém nepřímé digitalizace obrazu na záznamovou folii. Jednoduché použití a připojení zjednoduší Váš přechod k digitalizované skiagrafii při zachování Vašich pracovních návyků.

Jednoduchost

Pracovní postup podobný konvenčnímu zpracovnání snímku na film minimalizuje potřebu nových pracovních návyků. Skenovací proces v jednom kroku zpracuje řadu RTG snímků bez zásahu lidské ruky. Srozumitelné rozhraní systému přispívá k jednoduché optimalizaci výsledného snímku. Funkce automatického mazání folie vylučuje riziko dvojí expozice a zjednodušuje manipulaci s folií. Editor FMS s možností uživatelského nastavení

Více o tomto modelu>