Carestream Dental CS 3700

CS 3700

PRECIZNÍ INTRAORÁLNÍ SKENOVÁNÍ BEZ KOMPROMISŮ

Model CS 3700 přináší vysoce výkonný zážitek,

který vás, spolu s intuitivním sw, provede celým procesem od prvního skenu, až po export do požadovaného formátu (stl, ply, dcm), dle konkrétní specializace (Ortho, Impl, Restor). Prestižní design ― od Studio F. A. Porsche. Turborychlé skenování a finalizace. Pracovní postupy zaměřené na maximalizaci kvality zobrazení, při dodržení vysokého komfortu vztahu mezi pacientem a lékařem. Inteligentní systém snímání barevných odstínů. Kompatibilita s dotykovou obrazovkou. U modelu CS 3700 je kompromis minulostí.

Unikátní schopnost kontinuálního skenování CS 3700 vám umožní snadno získat všechna nezbytná data, která potřebujete pro vytvoření digitálního otisku, a to v rekordním čase. Systém inteligentního
skenování (Inteligent Matching System) vám umožní rychle doplnit jakoukoli chybějící část skenované oblasti. Jednoduše přejdete v ústech kam potřebujete – není nutné se vracet na přesné místo nebo dodržovat určitý směr.

Model CS 3700 je navržen tak, aby vám poskytoval velké pohodlí a vynikající funkčnost
Je prokázáno, že rychlost skenování Turbo, skenuje jednotlivé oblouky in vitro za 30 sekund při použití doporučené konfigurace počítače. 

CS 3700

Ergonomicky optimální úchopová drážka poskytuje vyvážené ovládání skeneru.

Volitelný řemínek na zápěstí chrání skener před nechtěným před pádem.

CS 3700
CS 3700
CS ScanFlow

Uživatelsky přívětivý software CS ScanFlow vám umožní pracovat s jakoukoliv indikací v rámci jediného skenování.

Užijte si průměrně o 60% rychlejší rychlosti zpracování.

Můžete vyladit a zjemnit detaily struktury a připravit základnu (Base) pro tisk. Pošlete digitální modely do laboratoře nebo vytiskněte jediným kliknutím.

Lepší výsledky na dosah

Inteligentní systém snímání odstínů automaticky detekuje barvu skloviny v oblasti skenování a identifikuje ideální shodu pro optimální protetické výsledky.

Funkce hybridního skenování umožňuje naskenovat a sloučit částečný otisk s digitálním skenem do jednoho souboru.

CS 3700

CS ADVANTAGE

Uvažujte o budoucnosti a objednejte tuto službu.

Tento prémiový servisní program poskytuje celou řadu možností služeb, podpory a záruky pro vaše zařízení.

CS Protect: Prodlužuje standardní záruku na dobu 5 let a tím pokrývá řešení technických problémů, aby co nejméně ohrožovaly chod vaší praxe.

CS Update: Zdarma po dobu 5- let poskytuje přístup k nejnovějším aktualizacím softwaru a firmwaru skeneru, pomocí kterých lze vylepšovat vlastnosti a možnosti skenování.

CS Support: Poskytuje trvalou podporu vybavení, softwaru i další vzdělávání, prostřednictvím výcvikových a výukových programů v rámci registrace na CS Institute.

CS Connect: Zabezpečené (GDPR), bezplatné spojení s vaší laboratoří, které po založení účtu na serveru CS, přeposílá naskenovaná data. 

Created with Mobirise - Check this