Carestream Dental CS 1200

CS 1200

Vynikající kvalita obrazu za výhodnou cenu

Kamera CS 1200 s vysokým rozlišením

Dokáže perfektně vykreslit i nejmenší detaily při rozlišení (1024x768)

Napomáhá komunikaci s pacientem

Stává se tak vynikajícím nástrojem k získání pacienta a dosažení jeho porozumění situaci i navrhované léčbě. Poučený pacient je přístupný přijmout kvalitní léčbu a účinně spolupracovat.

Vyrobena s ohledem na komfort
CS 1200 je lehká a kompaktní, dobře padne do ruky a svými zaoblenými tvary neobtěžuje pacienta.

Snadné sdílení kamery několika uživateli
Snímky můžete pořizovat a prohlížet přímo z kamery. Nejsou nutné žádné paměťové karty ani připojení k počítači. Vnitřní paměť pro 300 snímků dovoluje nezávislé použití, prohlížení snímků na analogovém displeji i pozdější uložení do karty pacienta v počítači.

Jednoduché ovládání
CS 1200 je vybavena osvětlovacím systémem s 6 LED, který automaticky reaguje na světelné poměry v ordinaci a zajišťuje vždy perfektně nasvícené záběry. Velký ohniskový rozsah pokrývá všechna potřebná zobrazení v ústní dutině.

Snadná integrace do Vašeho systému
CS 1200 je plně kompatibilní s normou TWAIN a komunikuje se zobrazovacím systémem Carestream Dental Imaging Software, jakož i se zobrazovacím SW jiných výrobců. Navíc lze kameru připojit i přímo k analogovému monitoru různými konektory (USB, S-Video, AV), čímž se dále rozšiřují možnosti sdílení kamery více pracovišti.

Rychlá a jednoduchá instalace
CS 1200 je okamžitě připravena k použití v libovolném režimu Vaší ordinace. Odborné zaškolení a servis jsou samozřejmostí, stejně jako možnost zakoupení rozšířené záruky.