Carestream Dental CS 7200

CS 7200

Digitální systém pro denní rutinu, jednoduchý stejně jako film

Kompaktní jednoduchá konstrukce, dokonale se hodící k rutinním intraorálním vyšetřením ve stomatologické ordinaci. CS 7200 je systém nepřímé digitalizace, která kombinuje výhody klasického filmu s přednostmi digitálního zobrazování. Pracovní postup zůstává stejný jako při použití filmu, ale snímek je okamžitě k dispozici, ve vysoké kvalitě a se všemi přednostmi digitální technologie.

Konstruován pro Vaše pracoviště - Vyvinut pro Váš rozpočet

Konstrukce systému CS 7200 je zaměřena na provoz u stomatologického křesla, výkonnost, nízké provozní náklady a spolehlivost. Jako digitální systém, nevyžaduje CS 7200 žádné následné manuální zpracování, odpadají náklady na filmy a chemikálie. Fólie jsou určeny k opakovanému použití (ve stovkách snímků) a náklady na výměnu fólie jsou cenově přijatelné.

Na kvalitě snímku jsme nešetřili

CS 7200 se dodává s fóliemi třech velikostí (0,1, 2), které spolu s reálným rozlišením 17 lp/mm zaručují pokrytí všech běžných intraorálních vyšetření. Snímky díky novému způsobu zpracování latentního obrazu a širokému expozičnímu rozsahu jsou ostré, s vyváženým kontrastem a nízkým šumem. Můžete si vybrat ze tří skenovacích režimů, podle toho, zda upřednostňujete rychlost nebo rozlišení. K dispozici jsou naprogramované filtry pro jednotlivé anatomické oblasti, které optimalizují zobrazení dané oblasti jediným kliknutím.

CS 7200

CS 7200 má intuitivní ovládání s minimálním rizikem chyb při provozu. Uživatel se věnuje především pacientovi, technologie slouží k určení přesné diagnózy. Pružné fólie nemají žádné kabely, opatřeny ochrannými hygienickými návleky minimalizují riziko přenosu infekce. Jednoduše stisknete tlačítko rentgenu, vložíte fólii do skeneru a systém udělá zbytek. Snímek se zobrazí na monitoru vašeho počítače, zatímco záznam na fólii je automaticky smazán a fólie je připravena pro následující
vyšetření.

  • Vysoká kvalita snímku s reálným rozlišením až 17 lp/mm
  • Zvládá všechny intraorální indikace, včetně periapikálních, skusu a pediatrických
  • Minimalizované prostorové nároky a tichý provoz předurčují CS 7200 k práci u křesla
  • Vykreslení jednotlivého snímku do 8 vteřin
  • Tenké a pružné fólie bez kabelů ulehčují snímkování a neobtěžují pacienta
  • Snímky se pořizují přímo ve zobrazovacím softwaru, není třeba žádných kliknutí myši
  • Trvanlivé fólie se po každém skenování automaticky smažou
  • Součástí dodávky je zobrazovací software, společný všem modalitám Carestream Dental
technické informace CS 7200