Carestream Dental CS 5200

CS 5200

Vysoce kvalitní digitální zobrazení nebylo ještě nikdy tak cenově dostupné

Digitální zobrazovací senzor RVG 5200 je cenově dostupnou a jednoduchou cestou k digitalizaci Vaší ordinace. Kombinuje prvky prvotřídní technologie Carestream Dental včetně reálného rozlišení 16 lp/mm s jednoduchým ovládáním a robusní konstrukcí do cenově dostupného výrobku.

Důmyslný, přitom jednoduchý

RVG 5200 urychluje a zjednodušuje snímkování. Pořízený snímek je na monitoru v několika vteřinách. Intuitivně ovládaný senzor je neustále připraven k použití bez ovladače. Jednoduše jej umístíte, exponujete a ihned prohlížíte hotový snímek.

Ke zjednodušení práce přispívá velký expoziční rozsah umožňující exponovat perfektní snímek na první pokus. Indikátor dávky upozorňuje na podexponovaný nebo přeexponovaný snímek. Parametry expozice lze snadno upravit. Uživatelsky definované nástroje pro úpravu obrazu umožňují naprogramovat výchozí nastavení buďto výběrem z nabídky nebo vlastní volbou. Slučitelnost s formátem TWAIN zaručuje snadné propojení s libovolným zobrazovacím SW a SW pro řízení ordinace.

ZJEDNODUŠENÝ PRACOVNÍ POSTUP

RVG 5200 zrychluje a zjednodušuje práci díky souboru uživatelsky nastavitelných parametrů 
pořizování a zpracování snímku. SW a HW prvky  zajišťují spolehlivou diagnózu, jakož i export, import a sdílení snímků. Moderní technologie vytváří příjemné prostředí pro pacienta, snazší vysvětlení diagnózy a způsobu léčby a také zkrácení pobytu pacienta v křesle.

ODOLNÝ A SPOLEHLIVÝ
RVG 5200 pro Vás znamená dobře investované  peníze do odolného a spolehlivého zařízení. Naše 
senzory byly dlouhodobě testovány a vystaveny  nejtvrdším provozním podmínkám až na samou hranici odolnosti hardwaru.  

Senzor RVG 5200 má ve srovnání s předcházejícími modely o 50% snížený počet propojovacích bodů s kabelem. Je vyráběn vstřikováním do formy, kabel je pevnější a pružnější než dříve, obalen pletivem ze speciální slitiny a vrstvou teflonu omezující tření při pohybu. 

Senzor je bezpečně chráněn nárazuvzdorným a vodotěsným pláštěm, který je testován 24 hodinovým ponořením ve vodě. Aktivní část senzoru, prvek CMOS je tak dokonale chráněn jak při orálním použití, tak při dezinfekci.

SNADNÁ INSTALACE, INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ
Pro nový CS 5200 jsme připravili vyjímečně  
jednoduchou proceduru instalace a údržby. Ocení ji 
všichni, kdo se setkávají s digitálním zobrazováním  poprvé, přecházejí z jiného digitálního systému nebo přecházejí z předcházejících generací digitální diagnostiky. 

Po skončení automatické instalace zkontroluje speciální post-instalační nástroj, zda je senzor správně nainstalován a zda je vytvořeno spojení se softwarem. Servisní nástroje pomáhají odstraňovat závady a poskytují zpětné informace, které Vám pomohou k dokonalému ovládání systému.

technické informace CS 2200