Carestream Dental CS 9600 CBCT

CS 9600 CBCT

REVOLUCE V DIGITÁLNÍ STOMATOLOGII

Rostoucí požadavky na kvalitu a rychlost klinické praxe kladou extrémní požadavky na efektivnost a výkon dentálních praktických lékařů. Carestream Dental nejen pomáhá naplňovat tyto požadavky, ale překonává je stálým zlepšováním kvality zobrazovacích diatgnostických systémů.

Rozšiřitelný a univerzální

CS 9600 se dodává ve třech verzích. Velikosti objemu 12cm x 10cm, 16cm x 10cm a 16cm x 17cm lze později zvětšovat. Široký rozsah volitelné velikosti zobrazovacího pole pak otevírá možnosti vyšetření dentální a maxilofaciální oblasti, stejně jako TMJ, sinusu, uší, krční páteře a zápěstí.

Multifunkční systém

Multifunkční zobrazovací systém v jediné výkonné jednotce obsahuje 2D panoramatické zobrazení a 3D CBCT zobrazení včetně možnosti skenování modelů a 3D faciálního skenování. Lze jej dále rozšířit o cephalometrický modul.

Zcela nový CS 9600 přináší novou úroveň kvality obrazu a přesnosti diagnostické informace. Technické řešení systému, inteligentní inovace a automatizovaný pracovní postup zaručují dokonalou polohu hlavy paceinta a reprodukovatelnou kvalitu snímku nezávisle na dovednostech obsluhy.  Navíc konstrukce systému dovoluje, aby rostl spolu s rostoucími požadavky  Vaší praxe díky rozšiřitelnému obrazovému poli, víceúčelovým možnostem zobrazení a rozšiřitelnému softwarovému vybavení.

PŘEKONÁ VAŠE OČEKÁVÁNÍ DOKONALÝM VÝSLEDKEM NA PRVNÍ POKUS

Patřící k nejdokonalejším CBCT ve své kategorii, je CS 9600 vybaven řadou nejpokročilejších technologických prvků, které dovolují dosahovat reprodukovatelné vysoké kvality zobrazení i bez zdlouhavého zaškolování obslužného personálu. Intuitivní pracovní postup a nejnovější technologie pozvedají na novou vyšší úroveň automatizaci a jednoduchost dentálního, maxilofaciálního a ENT zobrazování. Nejdůležitějšími inovacemi jsou Live Positioning Assistant, video kamery a Smart Auto, které se postarají o přesné a opakovatelné umístění hlavy pacienta do skenovacího pole. Navíc, parametry každého vyšetření pacienta jsou uloženy a mohou být znovu použity při následujících vyšetřeních. Zvyšuje se tím zásadně úroveň chronologického srovnávání vyšetření.

Live Positioning Assistant

Hlava pacienta se polohuje s využitím video kamery se zobrazením na dotykovém ovládacím panelu s upozorněním na nežádoucí pohyb pacienta.

Dotyková obrazovka

Štíhlá dotyková obrazovka s přehledným rozhraním Vás provede celým průběhem vyšetření.

Vyšší výkon, méně artefaktů

Napětí na rentgence až 120 kV, napomáhá k redukci artefaktů, zlepšuje kontrast obrazu a současně výrazně snižuje dávku.

Smart Auto Pan a 3D

Smart Auto Pan a Smart Auto 3D analyzují morfologii a denzitu pacienta a vypočítají automaticky přesné nastavení expozice a trajektorii.

CS MAR

Patentované potlačení artefaktů kovových objektů, umožňující dynamické studium obrazu s filtrem a bez filtru ve vybrané oblasti.

CS Face Scan

Pořizuje realistickou 3D fotografii tváře a automaticky ji prokládá s naskenovanými 3D objemy a 3D modely. Dodává se na přání.

CS 9600 CBCT
CS 9600 CBCT
CS 9600 CBCT

Vyzkoušejte si online konfigurátor CS 9600