Carestream Dental CS 9600 CBCT

CS 9600 CBCT

REVOLUCE V DIGITÁLNÍ STOMATOLOGII

Rostoucí požadavky na kvalitu a rychlost klinické praxe kladou extrémní požadavky na efektivnost a výkon dentálních praktických lékařů. Carestream Dental nejen pomáhá naplňovat tyto požadavky, ale překonává je stálým zlepšováním kvality zobrazovacích diatgnostických systémů.

Rozšiřitelný a univerzální

CS 9600 se dodává ve třech verzích. Velikosti objemu 12cm x 10cm, 16cm x 10cm a 16cm x 17cm lze později zvětšovat. Široký rozsah volitelné velikosti zobrazovacího pole pak otevírá možnosti vyšetření dentální a maxilofaciální oblasti, stejně jako TMJ, sinusu, uší, krční páteře a zápěstí.

Multifunkční systém

Multifunkční zobrazovací systém v jediné výkonné jednotce obsahuje 2D panoramatické zobrazení a 3D CBCT zobrazení včetně možnosti skenování modelů a 3D faciálního skenování. Lze jej dále rozšířit o cephalometrický modul.

Zcela nový CS 9600 přináší novou úroveň kvality obrazu a přesnosti diagnostické informace. Technické řešení systému, inteligentní inovace a automatizovaný pracovní postup zaručují dokonalou polohu hlavy paceinta a reprodukovatelnou kvalitu snímku nezávisle na dovednostech obsluhy.  Navíc konstrukce systému dovoluje, aby rostl spolu s rostoucími požadavky  Vaší praxe díky rozšiřitelnému obrazovému poli, víceúčelovým možnostem zobrazení a rozšiřitelnému softwarovému vybavení.

PŘEKONÁ VAŠE OČEKÁVÁNÍ DOKONALÝM VÝSLEDKEM NA PRVNÍ POKUS

Patřící k nejdokonalejším CBCT ve své kategorii, je CS 9600 vybaven řadou nejpokročilejších technologických prvků, které dovolují dosahovat reprodukovatelné vysoké kvality zobrazení i bez zdlouhavého zaškolování obslužného personálu. Intuitivní pracovní postup a nejnovější technologie pozvedají na novou vyšší úroveň automatizaci a jednoduchost dentálního, maxilofaciálního a ENT zobrazování. Nejdůležitějšími inovacemi jsou Live Positioning Assistant, video kamery a Smart Auto, které se postarají o přesné a opakovatelné umístění hlavy pacienta do skenovacího pole. Navíc, parametry každého vyšetření pacienta jsou uloženy a mohou být znovu použity při následujících vyšetřeních. Zvyšuje se tím zásadně úroveň chronologického srovnávání vyšetření.

Live Positioning Assistant

Hlava pacienta se polohuje s využitím video kamery se zobrazením na dotykovém ovládacím panelu s upozorněním na nežádoucí pohyb pacienta.

Dotyková obrazovka

Štíhlá dotyková obrazovka s přehledným rozhraním Vás provede celým průběhem vyšetření.

Vyšší výkon, méně artefaktů

Napětí na rentgence až 120 kV, napomáhá k redukci artefaktů, zlepšuje kontrast obrazu a současně výrazně snižuje dávku.

Smart Auto Pan a 3D

Smart Auto Pan a Smart Auto 3D analyzují morfologii a denzitu pacienta a vypočítají automaticky přesné nastavení expozice a trajektorii.

CS MAR

Patentované potlačení artefaktů kovových objektů, umožňující dynamické studium obrazu s filtrem a bez filtru ve vybrané oblasti.

CS Face Scan

Pořizuje realistickou 3D fotografii tváře a automaticky ji prokládá s naskenovanými 3D objemy a 3D modely. Dodává se na přání.

CS 9600 CBCT
CS 9600 CBCT
CS 9600 CBCT

Vyzkoušejte si online konfigurátor CS 9600

CS3D Imaging

Základní práce se softwarem

This web page was built with Mobirise