Carestream Dental CS 2100

CS 2100

Dostupný vysokofrekvenční RTG se snadnou obsluhou

Intraorální rentgenový přístroj CS 2100 je konstruován tak, aby zcela vyhovoval požadavkům klinického provozu ordinace, to znamená nárokům na rychlou a jednoduchou obsluhu, důrazu na vysoce kvalitní snímky, které jsou předpokladem pro přesnou diagnózu.

Bezpečnost provozu

Přístroj CS 2100 je vybaven vysokofrekvenčním generátorem, který je základem kvalitního snímku při minimalizaci dávky ozáření pacienta.

Digitální i konvenční

CS 2100 lze použít jak pro digitální, tak pro konvenční snímky. Samozřejmě spolupracuje s novým systémem digitalizace obrazu pomocí paměťových fólií CS 7200 a CS 7600 a systémem Carestream RVG.

Bezpečnost pacienta
Vysokofrekvenční technologie snižuje dávku ozáření pacienta až o 30% ve srovnání s konvenčními generátory. Systém maximalizuje účinné paprsky a snižuje úroveň ozáření.

Snadné a rychlé nastavení
Velmi jednoduché ovládání elektronického časovače umožňuje snadno a rychle nastavit expoziční parametry. Expoziční čas je zobrazen na časovači. Systém je vybaven nastavením pro dentální film a nastavením pro systémy digitalizace obrazu Carestream tak, aby expozice byla optimální s ohledem na použitý detektor (film/senzor). 

bezpečnost pacienta

Nový vzhled a flexibilita pro větší efektivitu

Dokonalé snímky snadno a rychle.
Vysokofrekvenční generátor 60kV je nejlepším kompromisem mezi úrovní kontrastu a rozlišením snímku. Spolu s velikostí ohniska 0,7mm poskytuje ostré a kontrastní snímky. Nová konstrukce tubusu zlepšuje směrování RTG paprsků a snižuje riziko zkreslení snímku.

Účelná konstrukce vyhovující všem podmínkám v ordinaci.
Časovač lze umístit na vzdáleném místě nebo přímo na přístroji. Čtyři možnosti montáže a tři délky ramena zajišťují optimální umístění v každém pracovním prostoru. Přístroj lze doplnit o bohaté příslušenství tak, aby vyhovoval všem diagnostickým potřebám.

Dlouhodobá péče o zákazníka.
Jelikož Carestream Dental je jediným výrobcem dentální technologie, který vyvíjí a vyrábí všechny články zobrazovacího řetězce včetně RTG zářiče, všechny dentální výrobky jsou součástí integrovaného systému s úplným továrním servisem. Také proto nabízíme celkem pětiletou záruku.

technické informace CS 2100