Carestream Dental CS 8100 3D

CS 8100 3D

Multifokální CBCT s UHD-Endo režimem 75μm.
FOV 8x9 cm

Zvažujete-li rozšíření Vaší diagnostické kapacity o trojrozměrné zobrazení, máte nyní vynikající příležitost seznámit se s přístrojem oceněným prestižní cenou Red Dot Design Award za rok 2013, rozšířeným o modul trojrozměrného zobrazení. Navíc, režim CAD/CAM činí z tohoto systému bránu k nejúspornějšímu vstupu do zcela nové oblasti - přípravy digitálních otisků pro zpracování ve Vaší nebo externí laboratoři.

Multifokální technologie se všemi vlastnostmi, které potřebujete. Po provedení expozice (3.000 nezávislých snímků) se spustí proces rekonstrukce a vypočtení 49 nezávislých řezů. Z těch pak inteligentní software vybere ty nejostřejší a vykreslí na monitoru. Díky této nejmodernější technologii není nutné nastavovathlavu pacienta a odpadá tedy i většina chyb polohováním.

Technologie, které se vzájemně doplňují

CS 8100 3D je konstruován s ohledem na denní rutinní provoz ve všeobecné stomatologii a v endodoncii. Pokrývá většinu běžných diagnostických potřeb. Modul 2D poskytuje tradiční panoramatické zobrazení, pro složitější požadavky, jako jsou endodontická vyšetření, plánování implantátů, ústní chirurgie, je zde modul 3D. Oba zobrazovací moduly přinášejí přesné zobrazení s vysokým rozlišením, které potřebujete pro náročné léčebné postupy.

Ideální kombinace výkonu a jednoduchosti

Ovládání CS 8100 3D je ve všech ohledech jednoduché. Intuitivní rozhraní a uživatelsky vstřícný zobrazovací software, připravené programy a automatické nastavení expozice minimalizují čas potřebný k vyšetření jakož i výskyt chyb. Dokonalé skusové bloky a polohování bez potřeby zarovnávat na laserové paprsky.

Vysoké rozlišení, nízká dávka

CS 8100 3D podstatně snižuje ozáření pacienta ve srovnání s tradičním CT díky technologii CBCT (kónického RTG svazku) a dále volitelné velikosti snímaného objemu a tím i omezení času na minimální potřebnou délku. Současně ale systém nabízí objemy o výjimečně vysokém rozlišení s velikostí voxelu 75μm, dostatečném i pro endodontická vyšetření.

Optimální mix krásy a výkonnosti 

Štíhlý a elegantní design lahodí oku, zároveň však CS 8100 3D nabízí mnohem více než jen vzhled. Za ním se skrývají nejpokročilejší současné technologie zefektivňující Vaši práci a to bez dodatečných nároků na složité ovládání.

  • Nejvyšší kvalita snímku
  • Výběr ze 4 programů 3D (od 4x4 po 8x9 cm)
  • Ultravysoké rozlišení vynikající pro endodontická vyšetření (velikost voxelu 75μm)
  • Multifunkční systém vhodný pro širokou škálu dentálních vyšetření
  • Lehká konstrukce, minimální půdorys, kompaktní přístroj vhodný i do nejmenších ordinací
  • Mimořádná výkonnost systému přináší rychlou návratnost investice
  • Jednoduchá a rychlá instalace, zaškolení i obsluha
CS 8100SC